O nas

Salon meblowy MEBEL PERFEKT jest wyłącznym dystrybutorem czołowych producentów mebli w Polsce, a także wybranych producentów włoskich. Ekspozycje mebli prezentowane są na ponad 650 m2 na 3 poziomach.

Oferujemy meble takich producentów jak: Polipol Meble, Bydgoskie Meble, Etap Sofa, Meblomak, Unimebel, Aris Concept, CamelGroup Italia, Home Cucine, Paged Meble, Zakor, Szynaka Meble, Meble Doktór, AllHall, Meblomax, King Koil, Perdormire, Materasso, Sembella, Senactive i Serta.

W swojej ofercie posiadamy także meble kuchenne oraz szafy wnękowe na wymiar polskich producentów jak i włoskie meble kuchenne HOME CUCINE. Oferta jest kompleksowa od pomiaru naszego projektanta u klienta w domu, przez projekt, wycenę, produkcję po montaż u klienta gotowego wyrobu.

Jesteśmy przedstawicielami znanego i cenionego producenta szaf na wymiar KOMANDOR.

Od pewnego czasu oferujemy także naszym klientom włoskie schody RINTAL (www.rintal.it). Schody Rintal są znane i cenione na całym świecie za sprawą charakterystycznego i niepowtarzalnego designu wyróżniającego się wysokiej jakości materiałami oraz estetyką i funkcjonalnością.

Doradca techniczny Mebel Perfekt jest do dyspozycji i świadczy profesjonalne usługi darmowego pomiaru, zleca projekt oraz wizualizację dedykowaną wnętrzom klientów. Schody włoskie w cenach polskich, od projektu do montażu.

Naszym klientom zapewniamy transport, montaż i wnoszenie zakupionych mebli.

Meble dostarczamy na terenie całej Europy!!!

Zapraszamy do naszego Salonu Meblowego lub obejrzenia naszej oferty producentów: