O nas

Salon meblowy MEBEL PERFEKT jest wyłącznym dystrybutorem czołowych producentów mebli w Polsce. Ekspozycje mebli prezentowane są na ponad 650 m2 na 3 poziomach.

Oferujemy meble takich producentów jak: Bydgoskie Meble, Etap Sofa, Polipol Meble, Meblomak, Unimebel, Aris Concept, Meble Gawin, Aek, Verikon, Paged Meble, Mebin, Zakor, Szynaka Meble, Dekort, Meble Doktór, WMKM, Furnirest, McAkcent, New Design, Lenarczyk, Halex, Perdormire, Mollyflex, Sembella, Materasso, SenActive, MkFoam.

Posiadamy własne Studio Mebli Kuchennych 2 renomowanych Polskich producentów KAM KUCHNIE oraz STOLKAR. Oferta jest kompleksowa od pomiaru naszego projektanta u klienta w domu, przez projekt, wycenę, produkcję, aż po montaż u klienta gotowego wyrobu.

U nas przy zamówieniu projekt i wizualizację wykonujemy BEZPŁATNIE.

Doradca techniczny Mebel Perfekt jest do dyspozycji i świadczy profesjonalne usługi darmowego pomiaru, projektu oraz wizualizacji dedykowanej wnętrzom klientów. Schody włoskie w cenach polskich, od projektu do montażu.

Naszym klientom zapewniamy transport, montaż i wnoszenie zakupionych mebli.

Meble dostarczamy na terenie całej Europy!!!

Oferujemy zakupy z podziałem płatności na „zaliczkę” i „dopłatę” w dowolnej formie: gotówka, przelew, karta, blik, raty w tym raty całkowite 0% (RRSO 0%) w Santander i Alior Bank.

Zapraszamy do naszego Salonu Meblowego lub obejrzenia naszej oferty producentów.