O nas

Salon meblowy MEBEL PERFEKT jest wyłącznym dystrybutorem czołowych producentów mebli w Polsce, a także wybranych producentów włoskich. Ekspozycje mebli prezentowane są na ponad 650 m2 na 3 poziomach.

Oferujemy meble najlepszych POLSKICH producentów: Bydgoskie Meble, Etap Sofa, , Meblomak, Unimebel, Aris Concept, CamelGroup Italia, Home Cucine, Bydgoskie Meble, Paged Meble, Mebin, Zakor, Szynaka Meble, New Design, Furnirest, McAkcent, Meble Doktór, AllHall,  Perdormire, Materasso, Sembella i Senactive.

Posiadamy także Studio Mebli Kuchennych 2 czołowych producentów Kam Kuchnie oraz Stolkar. Oferta jest kompleksowa od pomiaru naszego projektanta u klienta w domu, przez projekt, wycenę, produkcję, aż po montaż u klienta gotowego wyrobu.

U nas przy zamówieniu projekt i wizualizację wykonujemy BEZPŁATNIE.

Od wielu lat oferujemy także naszym klientom włoskie schody RINTAL (www.rintal.com). Schody Rintal są znane i cenione na całym świecie za sprawą charakterystycznego i niepowtarzalnego designu wyróżniającego się wysokiej jakości materiałami oraz estetyką i funkcjonalnością.

Doradca techniczny Mebel Perfekt jest do dyspozycji i świadczy profesjonalne usługi darmowego pomiaru, zleca projekt oraz wizualizację dedykowaną wnętrzom klientów. Schody włoskie w cenach polskich, od projektu do montażu.

Naszym klientom zapewniamy transport, montaż i wnoszenie zakupionych mebli.

Meble dostarczamy na terenie całej Europy!!!

Zapraszamy do naszego Salonu Meblowego lub obejrzenia naszej oferty producentów.